Deep Skillz Crew - BreakDance Letohrad

Citát / vtip dne:
Kdo chce, hledá způsob.
Kdo nechce hledá důvod.
Deep Skillz Crew (DSC):


Nelze hodnotit vícekrát!

First Time In Da Action vol.3

Tak to byla akcička v Hradci Králové - Battle 1 vs. 1 + doprovodný program: hellys, trial, ú rampa (skate board, in line, bike....)

First Time In Da Action vol.3

Tak to byla akcička v Hradci Králové - Battle 1 vs. 1 + doprovodný program: hellys, trial, ú rampa (skate board, in line, bike....) Rozhodně bylo na co koukat :) to mi věřte! Myslím, že to bylo pěkně zorganizované, akorát to začalo asi o 2 hod. později, což docela vytočilo dojíždějící (hlavně mě). Pomalu si začínám zvykat, že každá break dance akce začíná minimálně o 2 hod. později?Alespoň můžete dopředu počítat s pozdějším odjezdem:) Dokonce na tuto akci také přišli jiní lidé než tanečníci:) Snad si to organizátor příště pohlídá, aby to začalo v čas a když je nějaký problém např. ve zvukaři, že přišel pozdě, tak za to musí být potrestán. Místo 5litrů dostane jenom 2, to je přeci jasný:)

Porota: Mendy (z T-bass) je docela mladý, ale už docela válí, je aktivním bboy v Semtex squad breakers. Kubánec (velkej Víťa) starší bboy, patří rovněž k Semtex squad, ale momentálně má problémy s rameny. To nikomu nepřeji vím jaké to je... Pišta rovněž bboy Semtex squad , dříve represent Slovakia ve skupině Amatery na BOTY Eastern Europe 1999 takže respekt!!!

Bboys byli rozděleni do dvou kategorií (začátečníci a pokročilí), kde bylo v každé skupině asi 20 lidí. Tentokrát musím říci, že přijeli i docela dobrý borci....

Každý měl 2 vstupy na půl minuty. Připravilo se 5 lidí a na plac se chodilo po jednom. Porota vybrala z každé kategorie 8 lidí do semifinále, kde začaly probíhat battly. V každé kategorii zůstali 4 lidi a nastoupilo finále o 1. a 3. místo.

V začátečnících postoupili z naši crew Maxim a Iwka ? ta bojovala o 3. místo, ale byla poražena :(( ale 4. místo je velmi krásné :) Dostala 1 hlas. Maxim bojoval o první místo a domů si odvezl pohár. Dostal 3 hlasy. GRATULUJEME!! Želvička mu jde přeci jen dobře... Bude zde časem video..

V pokročilých byl do semifinále porotou vybrán z naší crew Sunny a Flubber. Sunny bojoval proti borcovi, který jel docela hustě tancování, ale myslím, že Sunny dával lepší triky a jejich combos. Byl to jeden z nejvyrovnanějších battlů. Sunny byl poražen měl 1 hlas ze tří...
Příště to prej rozseká :)
Flubber bojoval v semifinále proti Popelníkovi ze Semtexu i přesto, že byl Flubber lepší v trikách a combos + originality porota rozhodla ve prospěch Popelníka 1 hlas od Pišty pro a zbytek byl proti ? Flubber prohrál ? myslím, že to byl jeden z největších omylů poroty během soutěže....BUDE VIDEO K POROVNÁNÍ + ANKETA!!! Hodně lidí se divilo. To budete moci porovnat sami. Jinak chyba, že v porotě byli jen 3 lidé a to z jedné skupiny!

Soutěž bude určitě příští rok ještě lepší ? nenechte si to ujít!!!

Written by ICE (corrected by ch!p)


Vložil(a):
ice, 06.12.2005
Hodnocení od návštěvníků:
(214 hodnocení)


Copyright © 2003 - 2021 Deep Skillz Crew. Design & programování: ch!p. Podporujeme Kongo Letohrad tým.