Deep Skillz Crew - BreakDance Letohrad

Citát / vtip dne:
Kdo chce, hledá způsob.
Kdo nechce hledá důvod.
Deep Skillz Crew (DSC):

Tripova Jamajka

Trip se nám vydal na Jamajku a napsal nám o tom reportík ;) UPOZORNĚNÍ: pro osoby mladší 18ti let: hulit = kouřit, špek = cigareta ;)

Na Jamajku jsem jel téměř bez ničeho - jen spacák, karimatka, trochu jídla a peníze. Jel jsem tam s kámošema škůdkou 105 z mého rodného a krásného města Ústí nad Orlicí.

Po příjezdu jsme postavili rodinej stan, kterej tam vzal můj dobrej kámoš a měl ho po dědovi - prostě mazec - takovej hranatej a oranžovej. Prostě lidi čuměli a záviděli!

Po vstupu do areálu mě bylo jasné že, tohle bylo to pravé pro mě ? JAMAJKA! Polovina lidí dredaři - byl jsem okouzlen. Všude super lidi a hlavně všichni mrtě pohodoví. Hned jsme se vydali na první stage, kde jsme stihli FAST FOODy.

Asi po 5ti minutách jsme dali prvního špeka. Hned jsme koukali na Jamajku jinak -jednoduše ráj na zemi. Šli sme okusit druhou stage kde hrála Dj-ka Dasha která hrála krásné reggae a v tom stavu jsme si lehli a zaposlouchali jsme se a ja jako B-Boy jsem tam slyšel inspiraci jak sviň. Hned jsem věděl že ty písničky musím mít (a taky už je mám a chystám se je využít do ňákejch nastříhanejch setů).

Asi po 4. špeku a 6. pívu, kdy se mě nohy káceli ze strany na stranu, jsem si řek že už by to mohlo stačit a vydal jsem se ke stanu. Takovou šílenou a dlouhou cestu jsem nikdy nezažil, žádné světlo všude samý stany a auta, mno co si nalhávat hledal jsem náš stan 15 minut.

Druhý den v 10 hodin jsem se probudil s nadšením, ale měl jsem trochu sucho v hubě. Otevřel jsem stan a tam už všichni seděli. Ale bylo to pro mě zděšení, kámoška tam předemnou balila velkého špeka a na tu její větu nikdy nezapomenu ? ?TO JE DOST, ŽE JDEŠ NA SNÍDANI? prostě kdo by to řek? Taková snídaně? Heh.

Snídali jsme asi do 15:00 hodin (samozřejmě že né špeky ale dali jsme si čaj, vodárnu i normál jídlo) když jsme zas vešli do Areálu tak se čekalo chvíli na skupinku, co měla přijít a to byl pro mě šok, protože tam přišel týpek s 5ti didgeriddy a hrál uplně meditační hudbu -úplná LAHODA? Dali jsme dalšího špeka? v rytmu hlubokých a vysokých tonů jsem usoudil že on nato nějakej ten pátek hraje a já mám od něj hodně daleko.

Kolem 9. to přišlo!! Krásnej západ slunce a do něj nám začal hrát Reggae hip hopoví ? UNITED FLAVOUR. Prostě s pomalým beatem a západem slunce to bylo fakt hustý. Po západu nás rozskákala hlavní kapela Reggae Festivalu a to CAŇAMAN - úžasná kapela.

Po tom všem hulení a chlastu jsem se cítil jako předešlou noc, ale nemohl jsem odejít z areálu, protože mě upoutala pozornost všech stánků kolem, jak krásně svítili - na té fotce, co tu je to vypadá, jako by hořeli. Další ráno a další snídaně (proč ty snídaně vypadali už druhej den stejně). Prostě je neděle a zas po ránu hulím a jím buchty (zas z trávy). Po 2. jsme se vydali na odpočívací křesílka a houpací sítě. Pak začala hrát dlouho očekávaná česká kapela Tleskač ale mě se to vůbec nelíbilo - byli špatně nazvučený a ta zpěvačka zpívala hrozně vedle, tak jsem šel na 2. stage kde byla ta kapela Canaman a poslouchala DJe, jak hrál Reggae tak jsem se s nima snažil dát do řeči (ale víte jak je na tom váš Trip a Angličtina? mno, ale stejný to je i s češtinou) pak jsem s nima (typicky) zahulil, ale to víte to jejich hulení bylo o něčem jiném.

Mno a přišel večer. A s tím i poslední kapelka a to ŠVIHADLO hoši si to dali a pak přišel závěr naběhli tam Canamani a pořadatelé a začali nám házet trička, čepice, šály, sirky mno prostě vše (já chytnul tričko od týpka, co hrál na BONGA v Caňamanech). A pak nastal konec festivalu, všichni se s náma rozloučili, ale to nás nezastavilo - sedli jsme si na zem a se skupinou lidí co tam měli Bonga jsme začali hrát. Skončili jsme kolem 2. V pondělí jsme vyrazili domů a něco po 4. hurá do Parčíku?


Stvořil Trip
Do čitelné podoby upravil ch!p


Vložil(a):
ch!p, 06.07.2006
Hodnocení od návštěvníků:
(380 hodnocení)


Copyright © 2003 - 2021 Deep Skillz Crew. Design & programování: ch!p. Podporujeme Kongo Letohrad tým.