Deep Skillz Crew - BreakDance Letohrad

Citát / vtip dne:
Kdo chce, hledá způsob.
Kdo nechce hledá důvod.
Deep Skillz Crew (DSC):

THE BATTLE OF THE YEAR CZ 2006

Opožděný report z BOTY:) Deep Skillz Crew 6. místo

BATTLE OF THE YEAR CZECH 2006 PRAHA

Tak to byl jeden velikej úlet od začátku až do konce. Tak nějak jsme začali pořádně trénovat na BOTY asi 14 dní před soutěží, ale myslím, že na tom byly jiné skupiny stejně:) Jako u nás to všichni svádí na mě, že za to mohu já:( No tak nevím, no? Ještě v pátek před soutěží jsme se sešli konečně všichni a mohlo se začít makat ? říkal jsem si to bude zajímavé:) Ráno jsme vyjeli do Prahy s Joem, Topinkou a Klasikem ? dělali nám taxi:)- jsme totiž bohatá crew, jen tak mimochodem:)
Přijeli jsme na Folimanku a vylejzali jsme z auta pěkně rozlámaný ? ještě teď mám z toho zkroucený nohy a popraskaný bubínky, protože Topinka vozí přes celou sedačku reprák, no hotovo ? ani jsme si nějak nepokecali, ale jinak dobrej music warm-up:) Když už jsem u toho warmupu, vlezli jsme do haly a nějak jsme byli přepadlí z těch našláplejch bboys. Kluci tam stáli jak joja s báglama na zádech asi tak 10 minut a říkali jedem domůů, co tady děláme? Nakonec jsme je s Hřebíkem rozhecovaly ? s kažým Hřebík třepal a dokonce dal Sunnymu facku, aby se před naší show probral:) ? byl pěkně nasranej?Byly docela přísná pravidla max. 6 minut muzika, žádné překračování vyznačeného parketu. Myslím, že na to docela dost skupin dojelo. Každé skupině se něco v show nepovedlo. Nastoupili jsme my a rozjeli v poho akci. Četl jsem report na bboy.cz a kritika na nás byla, že profláknutá muzika, sestava dobrý, ale že bychom měli zabrat v breaku jako takovém. Co vím, že se nám nepovedl hromadný freez a ten brek jednotlivců opravdu nic moc, ale myslím, že se na tom maka:)?.A ještě budeme vidět!!!! Jo Hřebík byl mezi námi výstřední, byl opravdu vidět ? měl totiž na sobě ty nejsvětlejší kalhoty, které našel ve skříni:)?
Nejvíce nás šokovala zpráva při vyhlášení výsledků, když jsme se dozvěděli, že jsme 6. Mysleli jsme že to čtou od konce a že jsme před poslední, ale když to četly ještě jednou pro delfíny, tak fakt nekecali a co mě osobně dostalo ještě více, že od Juniora, který byl v porotě, jsme dostali hodnocení 5. Takový semtex dostal 7, takže to byl šok číslo 2:). Za námi samé lepší crew než my:) a např. před námi na 5. místě Wegets, který rozsekali loňskou ČR Break dance scénu?No BOTY jsou boty, asi to není jen tak, něco nacvičit? Stále jsme tomu nemohli věřit ? brzy uvidíte sestřih z akce na našich stránkách. Crew se vyzbrojuje psychicky a fyzicky na další B.O.T.Y. Těšte se a bojte se hhhhmmmm? Všichni jsme se vyfotili s Juniorem ? byl nadšený jak sviňa ? strávil tam s námi asi půl hodiny. Murte říkal, no příště s ním půjdeme na pivko a možná nám dá lepší známku:) Konec byl takový, že jsme v tom řvoucím autě jeli v 6 lidech, ale muziku ,musel ztlumit:) Doufám, že nás všichni přijedete podpořit na ročník 2007 budu se těšit na parketu čago Ice

PS: Rozebírat Tripa nebudu:) Nebyli jsme 1. jen proto, že s námi ráno nemohl odjet?
PS:tabulka hodnocení + foto jak to tam vypadalo

wrote by ice
Vložil(a):
ice, 11.10.2006
Hodnocení od návštěvníků:
(348 hodnocení)


Copyright © 2003 - 2021 Deep Skillz Crew. Design & programování: ch!p. Podporujeme Kongo Letohrad tým.