Deep Skillz Crew - BreakDance Letohrad

Citát / vtip dne:
Kdo chce, hledá způsob.
Kdo nechce hledá důvod.
Deep Skillz Crew (DSC):

BATTLE KILZ 3 vs. 3 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 25. 8.

z chackujte to....Takovej menší east side battle:)

Přijeli jsme na soutěž do Nováče a přišlo mi, že to je sjezd východních Čech (takové malé mistrovství east side) ? přijeli 2 troječky z Letohradu, Šumperk, Nováč, Náchod a asi 3 borci z Prahy:). Kdo nepřijel byla porota z BBS David a myslím NGS ? prý jim ujel autobus, no alespoň je vidět jaké máme schopné bboys:) ? trošku kritiky sorry kluci, ale myslím, že je potřeba se o tom zmínit, protože díky tomu jde ČR break dance docela pomalu nahoru?. Porotu si nakonec dělali bboys sami ? no hlavně já jsem se tam furt nějak sral:)Jsem si říkal Ice už brakuješ docela dlouho a něco jsi už viděl, tak koukej mávat rukama sem a tam. Mohla být trošku větší reklama ve městě, aby nebyli jen bboys na soutěži:), ale i tak si myslím, že byla dobrá atmosféra v klubu Mandl, hlavně při finálových battlech ? dokonce se lidi i zvedli:), ale nebudu předbíhat.
V našem zastoupení v 1. skupině z DSC byli Ice, Míra ? elf a Flubber. V 2. zastoupení Murte, Korey a Maila z L.A.
Já osobně mám většinou štěstí, že jdu 1. do battlu a také, že se nám to stalo. Já, elf a Flubb jsme chytli hned na začátku Peantifull(vyhráli soutěž) a samo, že jsme dostali hned na pr? Soutěž probíhala ve stylu pavouka a bojovalo se následně o všechny posty. Takže naše prohra nás hodila do 2. čtyrky soutěžících o místa 5-8. Další battle jsme vyhráli ? posunul nás do battlu o páté místo a ten jsme také vyhráli, takže jsme byli 5. O páté místo jsme také bojovali jako tygři:) a vyšlo to.
Druhá skupina DSC Murte, Maila a Korey šli v prvním kole hned po nás a také dostali čočku ? byli hozeni také do skupiny o 5 ? 8 místo. Další battle prohráli a v posledním bitvě bojovali o 7. místo a vyhráli. Co je největší paradox, že to bylo nad Dominikem (Topinkasem) z bývalých Kouřových skel. Dominik trénoval 2 měsíce na tolik, že ho bolelo koleno a nakonec neukázal svoje umění:) Líbilo se mi, když nám říkal, všechny z DSC vás rozsekám:) No hold stane se Dome?.:)
Battle o 1. místo byl mezi Peantifull a explosive crew. Byl to docela vyhecovaný battle, jak jsem již zmínil, tak všichni vstávali, aby na to viděli ? mně se chtělo sedět safryš?Peantifull hned do začátku hodili hustou sestavičku a kluky z explosiv to pěkně rozhodilo a od toho se odvíjel cely battle a myslím,že Peantifull zaslouženě vyhráli. Jsou hustý a myslím, že za chvilku českému breaku natrhnou pr?.No jsou to kámoši a hlavně jsou z east side czech:)

I LOVE BREAK DANCE
wrote by ice


Vložil(a):
ice, 25.09.2006
Hodnocení od návštěvníků:
(368 hodnocení)


Copyright © 2003 - 2021 Deep Skillz Crew. Design & programování: ch!p. Podporujeme Kongo Letohrad tým.