Deep Skillz Crew - BreakDance Letohrad

Citát / vtip dne:
Kdo chce, hledá způsob.
Kdo nechce hledá důvod.
Deep Skillz Crew (DSC):

BATTLE OF DANCE POWER 25.8.2006

Jóó tak tahle akcička byla v Bristolu v Letohradě. Break dance battle a street dance battle

Jóó tak tahle akcička byla v Bristolu v Letohradě. Pro ty co nevědí medvědi, tak Brislol je název klubu:)hééj.
Než začne report, tak se musím zmínit. že to je náš takovej druhej domov:) Start začínal trošku později než bylo v plánu a tak nějak se stále čekalo na lidi ? jako jinak bychom začali dříve?Minimem skočil za pionýry a rozjel svoje beaty a musím říci, že jako hodně good ? kdo tam byl tak vííí?
Začal battle ve street dance, kde byli 4 dvoječky a byla to docela dobra podívaná na kroutící se zadečky ? kdo tam byl tak ví:) Bojovaly všechny proti všem 1.byly Misha a Venda a na 2. místě se umístily moje favoritky (mimochodem pěkný zadečky)Šárka a Niky?myslím, že to měly vyhrát ? měli good coupleroutines?No, ale porota rozhodla jinak. V porotě byl Sanchézzo, Píďa a Mendy ze Semtexu a myslím, že nějací kolem jdoucí? Po skončení battlu se porota vyměnila a šel se točit break. V porotě zůstal Sanchézz, vymlouval se na kotník a ortézy, no znáte to:), to jsme my bboys?Bylo nás osm a jelo se 1vs.1 ve stylu pavouka (hodnocení). Nějak nám to Pája rozlosovala a začal opravdový boj. Začal Sunny vs. Píďa a Sunny prej vyhrál, teda jako Sunny mi to teď po měsíci, co píšu tento report říkal, tak snad to je tak:)aby mě pak někdo na ulici nezastřelil, znáte to? 2. battle byl Max vs. Korey. Boj mezi DSC a Max to docela krutě roztancoval:), ale přeci Korey valí více triků a tak vyhrál. 3.battle byl Hřebík vs. Flubber, no podívaná na battle byla fakt úžasná ? také boj mezi DSC, bohu žel néé vždy zkušenější vyhrávají ? postoupil mladý Mustang Flubber. No a další strhující battle mezi Icem a Mendym ? jako stále porota nevěděla ? stále se pařilo, no a Mendyho to málem položilo a nejhorší pro něj bylo, že postoupil ? nějak tam v tom undergroundu nemohl dýchat?
Do semifinále šel Sunny a Flubber a postoupil (asi náhodou) Sunny. V 2. semifinále se pral Korey a Mendy ? také zajímavý battle (no jo Korey se naučí tancovat a pak ho porazí).. Zkušenosti se hrnuli výše a výše a bylo finále Sunny vs. Mandy. Porota také nějak nevěděla jak rozhodnout, byly ještě asi dva rozstřely a Mendy se naštval, vzal čepici (někomu z hlavy)a rozjel tam komplet power moves a Sunny to už nějak neutáhl. Vyhrál Mendy ze semtexu. Boj o třetí místo proběhl mezi Koreyem a Icem, protože Flubber to nějak psychicky neunesl a utekl. Korey si vybral mě, prý, že Hřebík je moc agresivní:)a že se ho bojí:) No, ale měl na Iceho smůlu ? vyhrál asi díky tancování a zkušenostem?
Competition byla zakončena good after párty a dokonce se brakovalo i ráno! Uvidíme se na pokračování před vánocemi ? nenechte si to ujít!!!

I Love Party:)

Wrote by Ice


Vložil(a):
ice, 25.09.2006
Hodnocení od návštěvníků:
(402 hodnocení)


Copyright © 2003 - 2021 Deep Skillz Crew. Design & programování: ch!p. Podporujeme Kongo Letohrad tým.