Deep Skillz Crew - BreakDance Letohrad

Citát / vtip dne:
Kdo chce, hledá způsob.
Kdo nechce hledá důvod.
Deep Skillz Crew (DSC):

Ohlédnutí za REPUBLIGROUND

Tak tohle byla konečně breaková akcička, jak má bejt!! Žádné dohadování s organizátorama, placení startovnáho, kontroly báglů, ale ani mnohdy zbytečné ceny ... proště čistej battle o respekt ;)

Tohle nebude kompletní report, ale jen pár mých subjektivních postřehů a hlavně zhodnocení vzhledem k naší crew!

Přijeli jsme tam brzo, takže se tam lidi teprve začínali scházet. Prostor byl OK - místa hafo, podlaha rovná a ani moc špinavá. Tak jsme tam chvilku zevlovali a pak začal worm-up. Byli jsme v části, kde si to dávali hlavně Pentifull breakers a pak Adamos z kiNGS ... respekt všem! Adamos je teď zjevně zaměřenej na dvoutisícovky a zavrtával jich tam už fakt mrtě!!

Když to naše crew viděla, tak se začala projevovat nezkušenost z takových akcí - všichni si přestali věřit a začali si stěžovat, jak jsou v pr.... atd. Nadšení a sebedůvěra byla rázem fuč a to se samozřejmě podepsalo na battlu.

Hned první battle se povedl - nastoupili v něm Wessani vs. Chleba s máslem crew. A bylo se hned na co dívat! Battle byl nabitej energií, soupeři do sebe šli natvrdo a publikum je za to odměňovalo slušným bordelem ;) No pak jsme byli my ... a to už bohužel bylo o dost slabší - nevím, jak to vypadalo z pohledu diváka, ale já se za náš "výkon" stydím :( Prostě jsme v podstatě nebattlovali. Nějaké kousky jsme tam sice dali, ale kluci z ESC (Česká Lípa) nás jednoznačně roznesli :( Pak tuším nastoupili Pentifull breakers - bylo jich mrtě, hecovali se a prostě bojovali jako pořádná crew ... je vidět, že na sobě hodně makaj a patří k české spičce.

Následovali i další nadupaný battly, ale to už si přesně nepamatuju jak to bylo. Radši se je nebudu snažit vyjmenovat, protože bych tak maximálně mohl někoho urazit.

Pak byly taky battly 1vs1, ale tím, že měl každý jen 1 vstup, tak to nebylo úplně ono, ale hodně tam byly vidět hlavně b-girls NYcki, Anet, Nela a Kleo.

Dalo by se toho napsat ještě spoustu, ale my tam ani kvůli vlaku nemohli být do konce :( Ale komletní report jistě časem najdete na www.bboy.cz.

PS: velký dík všem, kteří za touto akcí stojí a těším se na další podobnou ;)

PS2: A ještě vzkaz lidem z naší crew: zamyslete se nad sebou ... ten kdo tam včera byl a chtěl by příště patřit k těm, co vyhrávají, tak by měl zásadně přehodnotit a změnit svůj přístup! A to jak na tréninkách, tak i mimo ně! Jo a taky něco pro tu naší skupinu dělat a né jenom furt remcat a nechat všechno zařizovat Ice!!!

ch!p z DSCPřipojuji ještě pár videjí z mobilu:

Pentifull breakers vs. WessaniPentifull breakers vs. Red dwarf1vs1 - Original-X vs. Helmosh a Alf vs. Nedy1vs1 - Sigi vs. NYcki


Vložil(a):
ch!p, 29.04.2007
Hodnocení od návštěvníků:
(450 hodnocení)


Copyright © 2003 - 2021 Deep Skillz Crew. Design & programování: ch!p. Podporujeme Kongo Letohrad tým.