Deep Skillz Crew - BreakDance Letohrad

Citát / vtip dne:
Kdo chce, hledá způsob.
Kdo nechce hledá důvod.
Deep Skillz Crew (DSC):

Když se řekne B.O.T.Y. ???

Bboys na sebe řvou na zastávce: "Byl jsi na BOTY?" Lidi kolem to trošku nepobírají... :) Snad jenom bboys vědí o co jde - Battle of The Year, největší mezinárodní soutěž v break dance, která se koná v Německu (ještě, že to není v Africe nebo v Japonsku).

Před několika lety to frčelo na plné obrátky v Hannoveru a posledních pár ročníků v Braunschweigu. Asi takhle tam vypadá ta hala.

Je to docela mazec, když je tam 10 tisíc lidí a všichni tam skandují :) Přeji vám to zažít, je to fakt úlet. Z naší crew jsem tam byl jenom já a to už 2x...

Samo, že na takové akci musejí být dobří speakeři a jimi jsou Spax(Germany) a Trix(UK)(černoch).

Trix to tam vždy trošku rozdovádí - na letošním B.O.T.Y. chtěl Spaxovi ukázat, že není takové béčko a málem byl mezi nimi battle. Vyhodil jednoho porodce ze židle, donesl ji doprostřed podia a udělal asi 5 otoček v headspinu a pak se rozsekal i s tou židlí(spadla mu kšiltovka - plešoun jak sviňa) ? lidi řvali nadšením.
Běžel na DJ, že mu hraje špatnou muziku, začal ho jako mlátit a když běžel zpátky na pódium nakopl si kšiltovku na hlavu ze země a Spax mu povídá: "Ohhh nějaký nový triky, hmm?" Trix na to: "Co se díviš?? Proč myslíš, že mi tak říkají"...
Lidi! Větší show než tohle, tam snad ani nebyla :)) Trix je prostě borec a blázen dohromady...

Co takhle shows???
Jednoznačně byli nejlepší Japončíci (Ichigeki), měli hodně zvláštní styl footworků a jejich sestava byla perfektně koordinovaná s muzikou dohromady + originalita - jeden velikej úlet...
Další Show, která měla úspěch, patřila Francouzům Phase-T. Už to nebylo tak vypilované, jako to mívají výchoďáci, ale show byla hodně hustá, až všichni vstávali z umělohmotného křesla :) Show Korejců (Gamblers) byla trošku s old school muzikou. Také v show dělali battle ? trošku zabití času, jinak musím říci, že pořád dávají nej. sérky v breaku (obr. nalevo). Skupina Last for one z Koreje, měli v show hodně dobré úseky a perfektně sehrané do muziky. Korejci - není co dodat :)

Musím také zmínit skupinu Natural Effects z Dánska, protože jejich show byla úžasná, sice skoro žádnej break, ale hodně dlouho jsem neviděl takové scénické prožití, celý sál nevydal ani hlásek. Jestli se tato skupina naučí break, tak budou hodně, hodně dobří...

Dokonce se na letošní BOTY připravili i Američani - Knuckle Head Zoo. Měli smoking hadry a sestavu něco na způsob Chicago ? muzikál :) Někomu to připadalo hrozný, ale musím říci, že Amíci mě potěšili, protože přišli opravdu s něčím novým, stejně tak jako Japonci a to je v dnešním break dance úspěch.
Švícaři Deep trip, jo tak to jsem zrovinka přebíhal s kamerou :), ale reakce lidí byla také neuvěřitelná. Viděl jsem konec a super.

Když to shrnu, tak BOTY 2005 byla nej, protože skoro všechny skupiny (až na Itálii, Izrael a Španělsko) byly fakt připravený na show (si myslím :) )

Battles!!!
Bitva o třetí místo byla opravdu bitva mezi Francouzi (Phase-T) a Korejci (Gamblers).
Super vyhecovanej battle, potěšilo mě, že se jich Francouzi vůbec nebáli a opravdu bojovali. Minulý rok byli Francouzi v boji o první místo trošičku více psychicky na dně...
Letos byli lidi opravdu nadšeni, co se dělo v battlu o 3. místo ? minulý rok při battlu o 3. místo nevydali ani hlásku :), protože se tam Němci s Italy fakt plácali, když jsem se zeptal Honzy z Disko Satelit, co říká na battle o 3. místo 2004, tak řekl: "Jenom windmilly" :) A já na něj koukal a nechápal :) Řekl, že kdybychom se my Češi, co stojíme na parkovišti, dali dohromady, tak je porazíme a měl pravdu!!!

Nicméně skupina Phase-T mně přijde jako jediná crew z Francie, která opravdu frčí v power moves a tak bylo o zábavu postaráno.

Battle o první místo zde nemám zachycen na fotce, ale asi by to stálo za to, protože jak přišli na plac Japonci (Ichigeki) oblečení jako z dob válečných hrdinů - no to by vás fakt dostalo.
Co se týče battlu ? obě skupiny hodně dělali footworks a styl. Japonci nic moc power moves a tak asi prohráli. Lidi už byli poklidnější, hlavně už byli všichni vyřvaní :)

Jinak super zážitek hlavně, když tam jste poprvé, takže vřele doporučuji pro nováčky!!!! Vemte si s sebou hodně peněz na hadry a na DVD, které se tam dají pořídit... Miniman z HK tam vždy nechal celou svoji výplatu :) ? zas takoví blázni jako on nebuďte!!!

Written by Ice from DSC (corrected by ch!p ;] )


Vložil(a):
ch!p, 05.12.2005
Hodnocení od návštěvníků:
(230 hodnocení)


Copyright © 2003 - 2021 Deep Skillz Crew. Design & programování: ch!p. Podporujeme Kongo Letohrad tým.