Deep Skillz Crew - BreakDance Letohrad

Citát / vtip dne:
Kdo chce, hledá způsob.
Kdo nechce hledá důvod.
Deep Skillz Crew (DSC):

Nějaké vysvětlení cizích názvů...prvků

Pro ty co nevěděj o co de... (cizí názvy)

Vysvětlení

Footwork - práce nohama. Váha Breakaře spočívá na rukách a práci vykonávají nohy. Šmrdlání jakýmkoliv způsobem nohama. Nejzákladnějším footworkem je 6step (six step = šest kroků)!!

Uprock - to znamená souboj (bitka). Je to jenom náznak bitky, ale někdy když se trefjej do sebe tak to bolí. Jinak by se neměli vůbec dotknout ..viděli jste Matrix - tj pařba co?? Asi tak nějak :))

Power moves - není dobré pro začátečníky protože je to velice náročné. Fyzicky i psychicky ..ochh. Je to prostě točení na čemkoli ...prostě točení ..vysvětlim: třeba točení na hlavě,na rukách, na zádech ..a třeba i na jednej noze!!

Toprock - to je prostě ty kroky ve stoje ..něco jako footwork akorát že ve stoje no. Můžeš tam udělat cokoliv co tě napadne,třeba inprovizejšn, třeba nějakou uchylitu. Je to takový pro začátky!! Ale ono se to hodí když chceš zaplnit prostor mezi Downrockem a power moves.

Freez - je to jako když v zimě, ve studeném vzduchu se vodní pára může změnit v ledové krystalky, jež se mohou samy shlukovat a vytvořit sněhovou vločku. Česky: zmrznutí. Jako když se na chvilku zastavíš v nějaké podivné poloze. Třeba když stojíš nějak na hlavě nebo na rukách a blinbáš nohama tak se zastavíš a nic neděláš a prostě vznikne freez! Vypadá to dobře, (vypadá to modře)!

Stačilo by ...dyžtak kdyby byl velkej zájem tak bych byla ochotna doplnit dalšími ..díky moc, dík a čau
Kechne


Vložil(a):
Kechne, 16.04.2006
Hodnocení od návštěvníků:
(317 hodnocení)


Copyright © 2003 - 2021 Deep Skillz Crew. Design & programování: ch!p. Podporujeme Kongo Letohrad tým.